t
t t t
next previous
brand

AARKE Carbonator II- Black Steel

5 490,-
(maloobchodní cena)
Kde koupit Objednat

Základní informace

První sodovkovač na světě vyrobený z nerezové oceli! Designově propracovaný švédský výrobník sody v barevném provedení černá ocel. Navzdory své kompaktní konstrukci a elegantnímu tvaru má přístroj Aarke jedinečný bezpečnostní systém skládající se ze třech nezávislých pojistných ventilů.

 

AARKE CARBONATOR II

Aarke Carbonator II je modernizovaná verze původního sodovkovače představeného koncem roku 2016.

Příprava domácí perlivé vody nikdy nebyla tak elegantní. Zapomeňte na přístroje vyrobené z plastu. Aarke Carbonator II je celý vyroben z nerezavé oceli v šesti barevných provedeních. Je štíhlý a vysoký, čímž v kuchyni zabírá málo místa. Naopak se na mnoho let stane ozdobou vaší kuchyňské linky. Velkou předností je jeho snadné ovládání. Jednoduše naplníte láhev vodou, upevníte do přístroje, otočíte pákou a je hotovo. Nemůže to už být jednodušší. Je tu nový Aarke Carbonator II!

 

JAK NA TO?

Láhev naplňte vodou až po vyznačenou rysku. Vždy používejte čerstvou neochucenou vodu. Voda může mít jakoukoli teplotu, doporučujeme však vodu vychlazenou, protože její nasycení probíhá snadněji. Poté láhev pevně našroubujte do přístroje a otočte pákou směrem dolů. Následuje přibližně dvouvteřinový proces sycení (v závislosti na množství CO2 v bombičce), až uslyšíte bručivý zvuk. Pak uvolněte páku.

 

Pokud máte rádi vodu více perlivou, můžete tento proces zopakovat vícekrát. Tedy jedním stlačením docílíte vody jemně perlivé, dvojím stlačením středně perlivé a trojím stlačením silně perlivé.

 

VYCHUTNEJTE SI!

Jednoduše odšroubujte láhev a užijte si lahodné chuti perlivé vody. Pokud chcete vodu ochutit sirupem, proveďte to v jiné obyčejné láhvi nebo sklenici. Láhev Aarke používejte pouze k výrobě a uchovávání čisté perlivé vody.

 

NA JAKÉM PRINCIPU PŘÍSTROJ FUNGUJE?

Žádné baterie a žádné napájecí kabely! Přístroj pohání bombička s CO2, která sytí vodu v láhvi. Bombička s CO2 není součástí balení a je třeba ji zakoupit samostatně. Jako nejdostupnější variantu doporučujeme bombičky Sodastream. Pro lepší komfort je vhodné pořídit bombičky dvě, abyste nemuseli spěchat s naplněním, až jednu z nich vyprázdníte.

 

POTŘEBUJETE VÍCE LAHVÍ?

Každé balení přístroje obsahuje jednu z našich plastových láhví. V závislosti na velikosti vaší domácnosti velmi doporučujeme mít 2-3ks těchto nádob. Láhve lze dokoupit samostatně, jsou opatřeny datem expirace a nejsou určeny do myčky.

 

VÍCE BUBLINEK, MÉNĚ PLASTŮ

Každou minutu se na celém světě prodá milion plastových láhví. Pouze 9 % z nich je recyklováno. Zbytek končí v oceánech nebo na skládkách. Jedna láhev Aarke může nahradit tisíce jednorázových plastových láhví. Pokud tedy pravidelně pijete perlivou vodu, přístroj Aarke vám pomůže výrazně snížit produkci plastového odpadu vaší domácnosti. Osobně tím přispějete ke zlepšení životního prostředí.

 


Parametry

TECHNICKÉ ÚDAJE

Objem: 1 litr ( ≈0,8 l po vyznačenou rysku)

Materiál:
Leštěná nerezová ocel.
PET láhev na vodu ze zdravotně nezávadného plastu “BPA free”.

Rozměry:
Výška: 414 mm
Šířka: 153 mm
Hloubka: 258 mm
Hmotnost: ≈1450 g

Láhev na vodu:
Výška: 265 mm
Průměr: 85,5 mm
Hmotnost: 209 g
Objem: ≈0,8 l po vyznačenou rysku

Balení obsahuje:
– Sodovkovač Aarke Carbonator II Black Steel
– 1 PET láhev
– Návod k použití

Pozn.: Bombička s CO2 není součástí balení.

Vyrobeno v: Čína

 

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s CO2 bombičkami od Sodastream, AGA, Linde a mnoho dalších jiných 425g 60l bombiček schválených pro použití do sodovkovačů (kromě Austrálie a N. Zélandu, kde se používá jiný závit).

CO2 Plynová bombička: 60 l, 60 mm, 425 g

 


Podpora

Zpět na výpis produktů Nahoru
JAMO ONKYO REAL CABLE KLIPSCH PIEGA TEAC SVS
©2011 CPTPraha. Všechna práva vyhrazena. Design by Martin Rytych 2011